Inici del Contingut

Professorat

Coordinadora de titulació: Eimys Ortiz Hernández eortiz@dpub.udl.cat

Professor/aPerfil acadèmicDepartamentCorreu electrònic
Areces Piñol, M.Teresa Catedràtica d'Universitat Dret Privat areces@dpriv.udl.cat
Aunós Ribelles, Maria Eugènia Associada Dret Privat eaunos@dpriv.udl.cat
Barrón Arniches, Paloma Agregada Dret Privat pbarron@dpriv.udl.cat
Blanc Altemir, Antoni Catedràtic d'Universitat Dret Públic blanc@dpub.udl.cat
Borràs Riba, Eulàlia Col·laborador Permanent Anglès i Lingüística eulalia.borras@udl.cat
Bosch Serrano, Mariona Associada Dret Privat m.bosch@dpriv.udl.cat
Calvo Berges, Marta Associada Dret Públic mcalvo@dpub.udl.cat
Camps Mirabet, Núria Titular d'Universitat Dret Públic ncamps@dpub.udl.cat
Carbonell Tabeni, Joaquin Associat Dret Privat j.carbonell@dpriv.udl.cat
Castellà Gardeñes, M. Teresa Associada Dret Públic tcastella@dpub.udl.cat
Castillo Solsona, Mercè Titular d'Universitat Dret Públic mcastillo@dpub.udl.cat
Cierco Seira, César Titular d'Universitat Dret Públic cesar@dpub.udl.cat
Coch Roura, Núria Investigadora Postdoctoral Dret Privat nuria.coch@dpriv.udl.cat
Cortada Cortijo, Neus Titular d'Universitat Dret Privat cortada@dpriv.udl.cat
Cuadros Aguilera, Pol Investigador Postdoctoral Dret Públic pcuadros@dpub.udl.cat
Daura Ramon, Jordi Associat Dret Privat j.daura@dpriv.udl.cat
Enrech Larrea, Eduardo Associat Dret Privat eduardoenrech@dpriv.udl.cat
Ezquerra Huerva, Antonio Titular d'Universitat Dret Públic aezquerra@dpub.udl.cat
Fernández Cañueto, Daniel Investigador Postdoctoral Dret Públic daniel@dpub.udl.cat
Florensa Tomàs, Carles Enric Catedràtic d'Universitat Dret Públic carles@dpriv.udl.cat
Fondevila Maron, Manuel Lector Serra Húnter Dret Públic      manuelfondevila@dpub.udl.cat
Fontanellas Morell, Josep Maria Agregat Dret Privat fontanellas@dpriv.udl.cat
Galinsoga Jorda, Albert Catedràtic d'Universitat Dret Públic agalinsoga@dpub.udl.cat
Garcia Albero, Ramon Catedràtic d'Universitat Dret Públic rgarcia@dpub.udl.cat
Garcia Companys, Ana María Becària predoctoral Dret Privat agarcia@dpriv.udl.cat
Gómez Gusi, José Luís Associat Dret Privat jlgomez@dpriv.udl.cat
González Gil, Yasmina Esther Associada Dret Públic yasminagonzalez@dpub.udl.cat
Ibars Velasco, Daniel Associat Dret Públic dibars@dpub.udl.cat
Juarez Rubio, Mª. Isabel Titular d’Escola Universitària Administració d'Empreses mjuarez@aegern.udl.cat
Luño Garcia, Jesús Associat Dret Públic jluno@dpub.udl.cat
Mancho Barés, Guzman Agregat Anglès i Lingüística gmancho@dal.udl.cat
Martinell Gispert-Sauch, Josep M. Catedràtic d'Universitat Dret Privat eclesiastic@dpriv.udl.cat
Martínez Fuenes, Sílvia Associada Dret Privat silviamartinez@dpriv.udl.cat
Merino Hernández, Jorge Associat Dret Privat jmerino@dpriv.udl.cat
Montoro Morate, Eva Associada Dret Públic eva.montoro@udl.cat
Moreno Gené, Josep Titular d'Universitat Dret Públic jmoreno@dpub.udl.cat
Ortiz Hernández, Eimys Investigadora Postdoctoral Dret Públic eortiz@dpub.udl.cat
Padial Albás, Adoración Titular d'Universitat Dret Privat padial@dpriv.udl.cat
Panabera Zueras, Albert Associat Dret Públic apanabera@dpub.udl.cat
Paris Leza, German Associat Dret Privat gparis@dpriv.udl.cat
Pavel, Eduard Associat Dret Públic epavel@dpub.udl.cat
Pérez Ovando, Carlos Becàri predoctoral Dret Públic carlosovando@dpub.udl.cat
Piñol Alentà, Jaume Associat Dret Privat j.pinol@dpriv.udl.cat
Puyalto Franco, M. José Agregada Dret Privat mjpuyalto@dpriv.udl.cat
Ribalta Haro, Jaume Agregat Dret Públic jribalta@dpub.udl.cat
Ribelles Sans, M. Teresa Col·laborador Permanent Administració d'Empreses tribelles@aegern.udl.cat
Romero Burillo, Ana M. Titular d'Universitat Dret Públic aromero@dpub.udl.cat
Ropero Vilaró, Antonio Associat Dret Públic aropero@dpub.udl.cat
Ruiz del Portal Bravo, F. Xavier Titular d'Universitat Economia Aplicada rportal@econap.udl.cat
Salamero Teixidó, Laura Lectora Dret Públic lsalamero@dpub.udl.cat
Salat Paisal, Marc Lector Serra Húnter Dret Públic msalat@dpub.udl.cat
Segura Sancho, Francisco Associat Dret Privat fsegura@dpriv.udl.cat
Serramià Blaguer, Laura Becària predoctoral Dret Públic lauraserramia@dpub.udl.cat
Serrano Masip, Mercedes Titular d'Universitat Dret Privat processal@dpriv.udl.cat
Solà Eras, Frederic Associat Dret Públic frederic.sola@rectorat.udl.cat
Solanes Giralt, Montserrat Titular d'Escola Universitària Dret Públic msolanes@dpub.udl.cat
Tamarit Sumalla, Josep M. Catedràtic d'Universitat Dret Públic jmtamarit@dpub.udl.cat
Toldrà Roca, M. Dolors Titular d'Universitat Dret Privat toldra@dpriv.udl.cat
Torres Ferrer, Clàudia Associada Dret Públic claudia.torres@dpub.udl.cat
Vaquer Aloy, Antoni Catedràtic d'Universitat Dret Privat a-vaquer@dpriv.udl.cat
Villacampa Estiarte, Carolina Catedràtica d'Universitat Dret Públic cvillacampa@dpub.udl.cat
Vives Linares. Artur Associat Dret Públic avives@dpub.udl.cat